Geciktirici Sprey Eczane

Geciktirici Sprey Eczane

Erken boşalma nedeni ile cinsel yaşamlarında sorun yaşayan erkekler geciktirici sprey desteği alarak bu sorunu geçmişte bırakabilirler. Birçok çeşitliliğe sahip olan geciktirici sprey eczane ve internet satış sitelerinden kolaylıkla temin edilebiliyor. Erkeklerin cinsel hayatta sıkıntılı anlar yaşamasına neden olan bu sorununun çözümü günümüz de geciktirici spreyler ile oldukça basite indirgenmiştir.

Geciktirici Sprey Etkileri

Geciktirici sprey ürünlerinin amacı ve ilk etkisi erken boşalma sorununu önlemektir. Uzun süreli cinsel ilişkiler yaşanmasına engel olan erken boşalma sorunu geciktirici spreylerin yüksek etkileri ile ortadan kalkıyor. İçeriğinde bulunan etken maddeler peniste meydana getirdiği hafif uyuşma hissi ile ilişki anında alınan zevkin beyine ulaşmasını erteleyerek boşalma süresinde uzamayı sağlar. Bu şekilde çalışma prensibi bulunan geciktirici spreyler daha uzun süreli ve daha zevkli cinsel ilişkiler yaşamanızda yardımcı oluyor.

Geciktirici Sprey Kullanımı

Geciktirici sprey kullanımı ilişkiden 15 dakika önce yapılmalıdır. Penisin baş bölgesine spreyin 2-3 defa püskürtülmesi yetecektir. Daha fazla püskürtülmesi ürünün etkisini arttırmayacağı gibi peniste geçici uyuşma hissi meydana getirecektir. Uygulamadan 15 dakika sonra spreyin su ya da hijyen mendili ile temizlenmesi uygun görülmektedir. Bu temizleme ürünün etkisini azaltmayacaktır. Geciktirici sprey çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.

[digitalworld_products product_style=”4″ taxonomy=”geciktirici-spreyler” target=”products” boostrap_rows_space=”rows-space-50″ boostrap_lg_items=”4″ boostrap_sm_items=”3″ boostrap_ts_items=”6″ ids=”8329, 8903, 8988″ products_custom_id=”digitalworld_custom_css_1579021004″]
[digitalworld_products product_style=”4″ taxonomy=”geciktirici-spreyler” target=”product-category” orderby=”rand” per_page=”12″ boostrap_lg_items=”3″ boostrap_sm_items=”3″ boostrap_ts_items=”6″ products_custom_id=”digitalworld_custom_css_1885124502″]
- 28%
- 34%
- 26%

Cialis 100mg 30 Tablet

(0)
135.00  100.00 
- 25%
- 23%
Paylaş:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0

TOP

X